Lekarze Gastrolog

lekarz Krzysztof Beszter

Gastroenterolog, Internista

Mickiewicza 23
43-300 Bielsko-Biała

Nie polecam. Przyszłam po pomoc a po ok 20 minutach kiedy gadalam mam wrażenie sama do siebie, a doktor cały czas ziewal, dowiedziałam się, że nie ma lekarstwa na moje dolegliwości. Nawet nie dostałam wskazówek co może zmienić w swoim stylu zycia itp. Nic nie wniosła ta wizytą prócz dobrej sumki która zostawiłam, tylko za to by wyjść z niczym i nadal zwijać się z bólu...

dr n. med. Krzysztof Bartosz

Zakład Dermatologiczny
Przecznica 3
25-513 Kielce

Bardzo dobry, kompetentny specjalista. Razem z anestezjologiem tworzą tandem godny najwyższych ocen.

lekarz Marek Świtalski

al. Wolności 22
Częstochowa

jako internista zapisał mnie do szpitala na alei pokoju bardzo dobry gastrolog, moja pierwsza wizyta strasznie sie bałam, pokonał bariery, troche sie dławiłam wiadomo ale po zabiegu powiedziałam doktorze jest Pan genialny myślałam że będzie gorzej o wiele gorzej :) kolonoskopia? nawet nie wiedziałam że ją zrobił, pomimo pewnego problemu zaryzykował i zrobił i są wyniki a ja jak dojechałam na sale to takie było znieczulenie ze nie wiedziałam że ...
Opinia dodana przez: patrycja24

lekarz Marek Buszkiewicz

ENDOMED Buszkiewicz, Gabryniewski Spółka Jawna
ulica Obotrycka 8
66-400 Gorzów Wielkopolski

bardzo poważnie traktuje pacjenta pomimo sedziwego wieku
Lekarz mający wielką wiedzę i doświadczenie. Bardzo dobrze tłumaczy wszystko co dotyczy choroby. Profesor wyleczył mnie z wrzodów. Jest bardzo uprzejmy. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Wojciech Osajda

Gastrolog

SZPZOZ
Ostrołęka

Odbyłam badanie kolonoskopi o pana Doktora, bardzo trudne badanie w moim przypadku. Doświadczyłam ogromnej uprzejmości, cierpliwości, profesjonalizmu. Doktor poświęcił mi dużo więcej czasu niż innym pacjentom bo tego wymagał mój przypadek. Bardzo serdecznie dziękuję i jeśli będzie potrzeba ponownego badania to rówież zaufam Panu Osajdzie.
Opinia dodana przez: kRYSTYNA

lekarz Tomasz Pytrus

Gastrolog dziecięcy, Pediatra

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Bardzo dobry specjalista! Kompetentny, rzetelny, w razie wątpliwości nie boi skonsultować się z innymi lekarzami. A przy tym miły i spokojny. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: magdalena

dr n. med. Patryk Smoliński

Prywatna Praktyka, ul.Róży Wiatrów 9a
Wrocław

Źle traktuje personel medyczny. Niestety w tym wypadku poziom wykształcenia nie idzie w parze z poziomem kultury osobistej.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Danuta Nowicka

Prywatna Poradnia Stomatologiczna
al. Aleja Wolności 1/3/5
42-200 Częstochowa

odpowiedni czlowiek w odpowiednim zawodzie . Wspaniala osoba , rewelacyjne podejscie do pacjenta jako czlowieka , ogrom wiedzy i kompetencji . Lata pracy i ciagle tak samo uprzejma . Serdecznie pozdrawiam Pania doktor Danute i dziekuje za wyleczenie .
Opinia dodana przez: ewa Wozniewska

dr Tomasz Kochanowski

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

al. Piastów 65/10A
70-332 Szczecin

Świetny lekarz. Doceniam zaangażowanie i bardzo dobre podejście do pacjenta. Pan doktor jest bardzo pomocny i sympatyczny.
Opinia dodana przez: Paweł N

lekarz Krzysztof Dębrowski

109 Szpital Wojskowy w Szczecinie
Thugutta 6a lok. 1
71-693 Szczecin

Żle Pan wykonał i opisał badanie który kosztował moją mamę życie.Odradzam tego lekarza , ponieważ jest nie kompetetny.Karma wraca
Opinia dodana przez: agnieszka solowiej

dr n. med. Henryk Perkowski

Gastrolog, Nefrolog

Makowa 19
18-400 Łomża

Bardzo dobry specjalista, dokładnie tłumaczy chorobę, jest przy tym bardzo uprzejmy. Wzbudza moje zaufanie i o wszystko mogę się go zapytać.

lekarz Cezary Czepło

Centrum Usług Medycznych SONOLOGISTIC Obuchowicz Dariusz
ulica Peowiaków 1b
22-400 Zamość

Pan Doktor na wspaniałe podejście do pacjenta, lekarz z powołania. Bardzo dokładny, rzetelny, informuje o wszystkim co robi podczas badania. Pacjent czuje się naprawdę komfortowo mimo stresujących badań
Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Marek Waluga

Prywatny gabinet lekarski
ul.K.K.Wielkiego 28
32-300 Olkusz

Potwierdzam tragiczny poziom wizyt u Walugi (teraz "prof." ?). Byłem na trzech wizytach. Bez diagnozy i informacji o kierunku postępowania. Dowiedziałem się, że moje dolegliwości mają źródło najprawdopodobniej w kręgosłupie. Przedstawiłem dokumentację ze szpitali o wyciętych polipach, przepuklinie przełyku, poinformowałem o dolegliwościach i że są czasowo powiązane z posiłkami i że trwają od kilku lat oraz o wyraźnych widocznych i odczuwalnych zanikach mięśni, spadku ciśnienia, kołataniach serca, niezwykłych stolcach ...
Opinia dodana przez: Ryszard

dr n. med. Bogdan Badowski

Gastrolog, Proktolog

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

dokladnie rok temu mialam przyjemnosc isc do dr Badowskiego, poszlam z polecenia znajomego, ktorego wyleczyl. Na wlasny koszt wczesniej zrobilam badania z ktorych nic nie wynikalo, a juz na pewno nie candydoza i nie helicobacter. Na gastroskopii wyszla nadzerka sciany zoladka, przepisal lek o nazwie helicid i plyn oslaniajacy. Zazywalam 6mscy i nic nie pomoglo. Mialam sie zglosic w minione wakacje, ale nie wiedzialam czy isc czy nie do tego ...

dr n. med. Ewa Fenc-Czajka

Szczecin

Tak aroganckiego 'lekarza' nigdy nie spotkalam. po 1. Szanowna pani doktór na wstepnie w bardzo nie uprzejmy sposob mnie potraktowala po czym dodala ze inaczej niz "per szanowna pani doktor" nie moge sie do niej odzywac z racji ze cyt "szanowna pani doktor juz 40lat pracuje w zawodzie) po 2, tak jak juz w kilku opiniach zostalo napisane szanowna pani doktor (sepleniąca!) spoznia sie, i to standardem jest 30min (minimum) ...

prof. Ewa Małecka panas

Jak się nazywa placówka
Adres
Łódź

Gorąco polecam Panią Profesor. Wizyta w bardzo przyjaznej i komfortowej atmosferze, bardzo szczegółowo została przejrzana moja dokumentacja medyczna co do tej pory nie zrobił żaden lekarz. Pani Prof. poświęca dużo czasu pacjentowi ,dobrze tłumaczy co zrobić i jakie badania wykonać.

lekarz Marek Wojtkowiak

Gastroenterolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nucleus" Przychodnia Specjalistyczna
Kobielska 13
04-359 Warszawa

Po raz pierwszy bylam u pana dr.a dwa lata temu. Ujal mnie kultura, cierpliwoscia, starannie wypytal o wszystko, przedstawil plan leczenia. Teraz wybieram sie ponownie. Po odwiedzeniu kilku warszawskich gastrologow wracam do tego dr. a .Polecam
Opinia dodana przez: ola

lekarz Witold Ruczak

ulica Jana Nepomucena 13/10
37-700 Przemyśl

Pan doktor uprzejmy, jednak nie spodobało mi się, że często przyjmuje bez kolejki. Czasem długo czeka się na wizytę i niewiadomo kto i w jakiej kolejności. Mimo tego, tak jak piszę, sympatyczny, dokładnie analizuje wyniki badań, dobrze sam wykonuje badania endoskopowe, leki są dobrze dobrane do potrzeb pacjenta. Mogę polecić

lekarz Jarosław Witkowski

Rakowiecka 39 lok.2
Warszawa

Takich lekarzy już nie ma. Cudowny, zabawny człowiek. Wspanialy lekarz. Dba o komfort pacjenta pod kazdym wzgledem.
Opinia dodana przez: Ewelina